Nákupný košík

DORUČUJEME AJ NA DOBIERKU, MOŽNÝ AJ OSOBNÝ ODBER

ZÁKAZNÍCKY SERVIS: 0902 121 080

DODANIE TOVARU ZVYČAJNE DO 5 DNÍ

Doručenie tovaru

Všetky objednávky z nášho internetového obchodu sa pri platbe vopred doručujú zadarmo.

Vašu objednávku sa snažíme odoslať čo najskôr, pracujeme aj cez víkendy.

Faktúry zasielame e-mailom, nie sú zasielané v balíku s tovarom. Ak faktúru potrebujete vytlačenú, po vyžiadaní Vám ju zašleme poštou.

Váš nákup bude odoslaný zo skladu v ten deň, alebo nasledovný deň od prijatia platby.

Lehota na odstúpenie od zmluvy je 14 dní. Lehota na vrátenie tovaru začína plynúť odo dňa, kedy vám bol tovar doručený. Objednali ste si viac položiek v rámci jednej objednávky? Lehota na odstúpenie od zmluvy začína plynúť až vtedy, keď vám budú doručené všetky objednané výrobky.

Na všetky výrobky predávané spoločnosťou Andrea Sarková – CezInternet.sk sa vzťahuje štandardná zákonom stanovená záruka 2 roky.

Upozorňujeme, že na poškodenie výrobku spôsobené nepriaznivými poveternostnými vplyvmi sa nevzťahuje záruka. V takomto prípade totiž nejde o poškodený, alebo nefunkčný výrobok. Prosím, obráťte sa na Vašu poisťovňu, aby Vám pomohla tento problém vyriešiť.

Odhadovanú dobu doručenia objednávky nájdete na stránke výrobku pod – “Ďalšie informácie – Shipping time, alebo Približná doba doručenie v prac.dňoch”

Doba doručenia tovaru závisí aj od typu výrobku, ktorý ste si objednali. Niektoré výrobky sú väčšie, alebo ťažšie, než býva zvykom, a preto môže ich doručenie trvať o niečo dlhšie, alebo môžu byť doručené v rozdielnych dňoch, spravidla nasledujúci pracovný deň.

V prípade akýchkoľvek otázok, neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servis na tel.čísle 0902 121 080 alebo e-mailom na obchod@cezinternet.sk

Doprava zadarmo

pri platbe vopred

Bezplatné vrátenie tovaru

do 14 dní od nákupu

Výborné ceny

jednoduchá montáž

100% bezpečnosť pri platbe

PayPal / MasterCard / Visa