Nákupný košík

DORUČUJEME AJ NA DOBIERKU, MOŽNÝ AJ OSOBNÝ ODBER

ZÁKAZNÍCKY SERVIS: 0902 121 080

DODANIE TOVARU ZVYČAJNE DO 5 PRACOVNÝCH DNÍ

O nás

Tovar za férové ceny.

Objavte krásu v každej stránke života a urobte ju menej obyčajnou. Dúfame, že našim nábytkom a doplnkami naplníme Vaše predstavy o útulnom domove a spríjemníme Vám Váš životný štýl. Sme presvedčení o tom, že každý by mal žiť v domácnosti, ktorú miluje. A práve preto máme pre Vás v ponuke širokú škálu produktov do domácností, záhrady aj kancelárií.

Nie je nič príjemnejšie, ako tráviť čas vonku s priateľmi a rodinou, opaľovať sa na slnku a stolovať pod šírym nebom na raňajky, obed alebo večeru. So správnym typom záhradného nábytku maximalizujete čas, ktorý môžete stráviť relaxáciou na záhrade, terase alebo v zimnej záhrade, bez toho, aby ste museli robiť kompromisy v oblasti pohodlia alebo štýlu.

Z našej ponuky kancelárskeho nábytku si ľahko zariadite príjemné pracovné prostredie, v ktorom sa budete cítiť pohodlne, čo sa určite prejaví aj na Vašich pracovných výkonoch.

Milujeme domácich miláčikov a preto myslíme aj na nich, aby sa cítili pohodlne a bezpečne. Či už útulný pelech, hračky, doplnky…toto všetko ich určite poteší.

Snažíme sa potešiť svojich zákazníkov na každom kroku a uľahčiť nakupovanie, od objavenia produktu až po konečné dodanie. Náš zákaznícky tím je pripravený promptne odpovedať na Vaše otázky, poradiť a pomôcť. Rýchlo a spoľahlivo vybavíme prípadné reklamácie. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a prajeme Vám príjemné nakupovanie.

Prvýkrát sme s nápadom vytvorenia internetového obchodu prišli, keď sme sa pokúšali zariadiť našu vlastnú domácnosť a záhradu. Nespokojní z nedostatku lacného kvalitného nábytku na trhu sme si uvedomili, že je potrebné urobiť niečo pre zmeny a rozdiely. Túžbou a snahou o lepší život sme sa pustili do nového vyhľadávania a riešenia tejto výzvy. V našej spoločnosti ponúkame rafinovaný nábytok pre každý rozpočet, priestor a vkus. Veríme, že naše prísne požiadavky na materiály a zameranie na skúsenosti za férovú cenu prinášajú spokojnosť ľuďom, na ktorých záleží najviac – Vám, našim zákazníkom.

Doprava zadarmo

pri platbe vopred

Bezplatné vrátenie tovaru

do 14 dní od nákupu

Výborné ceny

jednoduchá montáž

100% bezpečnosť pri platbe

PayPal / MasterCard / Visa